Müşteri Yorumları

Yorum yapabilmek için lüften önce giriş yapın.Şeniz Hanım merhaba, Yorumunuz için teşekkür ederiz, sizin gibi değerli tüketicilerimizin verdiği her bir geri bildirim, bizim yarınımızı aydınlatan bir ışık olacaktır. Belirttiğiniz tüm hususlar, tamamen beklenmedik aksaklığı gidermek amacı ile yapılmıştır. Lakin bu konuda eksiklerimiz olmuştur ve bu öğretiler önemli birer tecrübe olarak hafızamızda yer ediyor olacak. Size ilk kez hizmet verdik ve maalesef bunda sizi memnun edemedik. Bunu kendi hanemize bir eksi olarak yazıp, sizden öğrendiklerimizle çalışmaya devam edeceğiz. Umarız ki bir gün sizi yeniden kazanabiliriz. Saygılarımızla.

Evdeki Yardımcım / 17.02.2017


Zevcan Hanım oldukça iyi idi.. Fakat uzak yerden geldiği için firmanın yanlış yönlendirmesi sebebi ile 1 saat geç geldi. Firma ilk önce randevuyu iptal etti, gelecek kişi kaza yaptı diye.. yeni birini ayarlarmısınız dedim cuma günleri çok yoğun maalesef dediler..para iadesi istedikten sonra bana 1 gün kala yeni biri bulundu..fakat gecikmeden beni haberdar etmediler..Ben arayınca haberim oldu.. aradıklarını ama ulaşamadıklarını söylediler.. whatsapp var..sms var..tekrar aramak var!! Ulaşamadıkları pek inandırıcı gelmedi. Çok amatör bulduğum için bu firma ile tekrar çalışmayı düşünmüyorum. (Bu arada şimdi gördüm.. 30.12.2016 da benim adım kullanılarak bir yorum bırakılmış..bu bana ait değil.. buradaki yorumlar sahte mi????

Seniz Ozgule / 17.02.2017


Benim icin; evdekiyardimcim'i diger temizlik tecrubelerimden farkli kilan noktalari: 1. cok kolay ve hizli sekilde talebimi verebilmem (yemek sepeti kadar kolay). Temizlikci konusunda baska firmalarla / temizlikcilerle randevu alamama veya alinan randevunun son dakika iptali gibi sorunlar yasadigim icin onemli bir konu. 2. Bildirilen zamanlamalar konusundaki dakiklik ve herseyin belirtilen sure icerisinde tamamlanmis olmasi (yogun calisan birisi oldugum icin zamanlama benim icin cok kritik idi). 3. Sonucunda vermis olduklari hizmet kalitesi. Tesekkurler Gaye Bayat

gaye bayat / 30.12.2016


Bana yardımcı olan Hale Hanım, her şeyin başında çok dakik. Tam zamanında evime geldi. Temizliğe tam zamanında başladı. Gereksiz bir dakika harcamadan, temizliğini bitirdi. Teşekkür ederim.

Gül Osmanbey


Evimden gelen temizlik kokusu daha kapıyı dahi açmadan apartmandan duyuluyordu. Bu bile yeterdi. Ama daha fazlası da evde beni bekliyordu. Her yer düzenli, her yer pırıl pırıl... Çok teşekkür ederim. İyi bir hizmet alacağımı tahmin ediyordum ama bu kadarını beklemiyordum.

Yıldız Ağmil